صفحه اصلی | نقشه سایت | تماس با ما | English امروز :
تعریف :
بالا کشیدن و فرم دادن سینه های آویزان با برداشتن پوست اضافی و تغییر موقعیت بافت های باقی مانده و نوک های سینه ها برای اصلاح ظاهر آنها. لیفت سینه می تواند اندازه هاله و نوک سینه را نیز کاهش دهد. اگر سینه های بیمار (بعد از بارداری) کوچک و یا خالی شده اند، پروتزهای سینه همراه با لیفت می تواند اندازه و استحکام آن را افزایش دهد.
مدت زمان عمل :
2 تا 3 ساعت.
بهبودی :
بازگشت بر سرکار: بعد از 1 هفته یا بیشتر
شروع فعالیت شدید: بعد از 1 ماه

عوارض :
عوارض احتمالی یا واکنش به بیهوشی، کبودی موقت، ورم، ناراحتی، بی حسی، خشکی پوست سینه. از عوارض خیلی نادر، خونریزی و عفونت است که باعث می شود زخم باز شود. اسکارهای قابل مشاهده.
خطرات :
ندرتاً لیفت سینه می تواند نوک سینه ناهموار و یا بی حسی در سینه و نوک سینه برای شما داشته باشد. اسکار وسیع.
تکنیک عمل :
شایع ترین تکنیک، لیفت عمودی سینه است همراه با ماندگاری قابل قبول که در نهایت برش، دور هاله سینه و یک خط عمود به سمت چین زیر سینه می باشد.در اثر افزایش سن ، سینه ها دچار افتادگی می شود. این موضوع به علت نیروی جاذبه است. به سه فرم خفیف ، متوسط و شدید تقسیم می گردد. در نوع خفیف در صورتیکه حجم سینه کم باشد با گذاشتن پروتز اصلاح میشود. در نوع متوسط و شدید باید پوشش های اضافه را هم برداشت. استفاده از پروتز بستگی به حجم سینه دارد. معمولا با برش دور هاله سینه و یک برش عمودی زیر آن این عمل قابل انجام است. در موارد خیلی شدید نیاز به برش عرضی هم وجود دارد.
نتایج :
معمولاً بالا ماندن سینه بستگی به شیردادن، افزایش سن و تغییرات وزن دارد. در صورت استفاده از پروتز معمولاً ماندگاری طولانی دارد.
وضعیت بیمار :
بستری
بیهوشی :
عمومی
دریافت فایل
Design by Dr M.J Fatemi